Ado Floor Grit Collection Stona Serisi

Özellikler

Doğal taşların estetik güzelliğini yansıtmak isteyen, kişisel kullanım alanları ile modern mimarinin taşın sağlamlığı ve gücü ile birleştiği alanlar için ideal bir seridir.

Aşınmaya ve zorlu kullanım koşullarına karşı dayanıklı, yanmayan, anti bakteriyel ve yüksek ses yalıtımına sahip GRİT serisi ile mimaride yaşanabilir ortak alan anlayışını bir adım ileri taşıyoruz.

KULLANIM ALANLARI

‣ Fuar Alanları
‣ Sosyal Tesisler
‣ Galeri Salonları
Attığınız her adımda güven ve rahatınız için yüksek teknoloji ile üretilen serilerimizi yaşamın olduğu her yerde sizin için kullanıyoruz.

‣ Konferans Salonu
‣ Yönetim Binaları
‣ Sinema, Opera, Tiyatro
Yüksek ses yalıtımı özelliği ve konforlu yapısı ile GRİT serisi her alanda eksiksiz bir konfor sunarken sizin sadece anın tadını çıkarmak kalıyor.

‣ Okul ve Oteller
‣ Ofis, Çalışma Odaları
‣ Bekleme Salonları
Yoğun olarak kullanılan ortak alanlarda sessiz, güvenli ve modern bir estetik anlayışı ile zeminlerde geleceğin dünyasının temellerini bugünden atıyoruz.

‣ Havalimanı & Terminal
‣ AVM & Foodcourtlar
‣ Mağaza ve Restoran
Son derece dayanıklı, yanma ve çizilmelere karşı yüksek sağlamlık sunan ürünlerimiz ile ortak kullanım alanlarına yepyeni bir vizyon katıyoruz.

Uygulama Endeksi

Suya ve neme karşı dayanıklı

  • Ortak kullanım alanlarında, ıslak ve kuru tüm zeminlerde katmanlı yapısı ile suya ve neme karşı maksimum dayanıklılık sağlamaktadır.

LVT ile Benzersiz bir sessizlik

  • İnsan trafiğinin yoğun olduğu okul, hastane, labaratuvar gibi alanlarda işlevsel, diğer mekanlarda seçkin bir sakinlik için GRIT mükemmel bir çözümdür.

Antibakteriyel özellik

  • Anti bakteriyel ve uzun süreli dayanıklı yapısı ile ADO FLoor ürünleri toplu kullanım alanlarında maksimum hijyen ve temizlik ortamı yaratmaktadır.

Yanmaya karşı dayanıklı

  • GRIT serisinde kullanılan yüksek teknoloji ürünü bileşenler sayesinde farklı ısı derecelerinde yanmalara karşı yüksek dayanım özelliği sağlanmaktadır.

Yerden ısıtma ile uyumlu

  • Yüksek teknoloji ile üretilen GRIT serisinde kontrol edilebilir ısı geçirgenliği özelliği ile kamusal alanlarda yerden ısıtma ile uyumlu uygulama modelleri sunmaktadır.

Yoğun yaya trafiğine uygun

  • Ortak kullanım alanlarında yoğun baskı ve trafiğe bağlı olarak oluşabilecek aşınma ve zorlanmalara karşı dayanıklı ve estetik çözümler sunmaktadır.

Grit Collection

STONA SERİSİ

  • Yanmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.
  • Suya ve neme karşı en dayanıklı zemin malzemesidir.
  • Yüzey aşınmazlığı en üst seviyededir.
  • Yoğun yaya trafiğine dayanıklıdır.