0Yorum

PVC zemin kaplamaları neden tercih edilmeli?

PVC zemin kaplamaları çok yönlü ve dayanıklı zemin kaplamalarıdır. Çok çeşitli renk, doku ve desenlerde bulunur, suya dayanıklıdır ve uzun süre dayanıklılığıyla bilinir.

Bu tip döşeme, ticari zeminler için olduğu kadar konutlar için de en iyi çözümdür. Bakımı kolaydır ve mükemmel tasarımı ile bilinir.

Tasarımlar ahşap, seramikten su, İQ Granit ve diğer çeşitli şekilleri taklit eden farklı desen ve renklerde renkli döşemeye kadar çeşitlilik gösterir.

PVC yer döşemelerinin güzel desenleri neme karşı dayanıklıdır ve tüm iklim koşullarına uyarlanabilir. Bu tür döşemeler, aşırı sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlayan güçlü bir iç çekirdeğe sahiptir.

 

Vinil (PVC) zeminler ses, leke ve kir birikimine karşı dayanıklıdır ve anti-alerjiktir. Temizlemesi kolay PVC döşeme, zemini lekelerden ve nemden koruyan çeşitli kaplamalarla birlikte gelir.

Evlerde, mutfaklarda, banyolarda, spor salonlarında, okullarda, hastanelerde, spor merkezlerinde ve mağazalarda kullanılabilir.

PVC yer döşemeleri fayans, plaka ve levha olarak farklı aralıklarda mevcuttur. İlk ikisi kendinden yapışkanlıdır ve tutkal kullanılmadan sabitlenebilir. Yapraklar, yüzeyin birleştirilmesine yardımcı olur ve daha büyük görünür. Fayans ve plakalar geniş bir oda için ideal bir seçenekken, levha bir banyo veya yatak odası için idealdir.