0Yorum

Epoksi zemin kaplama ve öne çıkan paradigmaları!

İş yeri, ofis veya üretim mekanınızı değiştirmeyi veya yenilemeyi düşünüyorsunuz. Yeni makineler ve cihazlar kurdunuz, duvarları boyadınız ve mekanın geri kalanını temizlediniz. Ama henüz zemin yan, yer döşemesi için adım atmadınız, yenileme adına hiçbir şey yapmadınız.

İşte sizin için ideal olan ve yer döşemesi için tercihinizi kolaylaştıracak bir alternatif olan epoksi zemin kaplamanın özellikleri ve paradigma seviyesinde artıları.

Bu anlamda iyi bir zemin kürü veya kaplaması uzun ömürlü olmalı, gözenekleri veya hava delikleri olmamalı ve kolayca korunmalıdır.

Zemininizin bu özelliklere sahip olmasını istiyorsanız, Çağrı PVC ve Epoksi Zemin kaplama sistemleri uzman kadrosunun sihirli dokunuşları ile epoksi kaplama ile zemini kaplayın.

Çünkü epoksi kaplama binaya veya mekana uyum sağlar ve diğer seramik malzemelerinin verdiği estetiği, epoksi kaplama da verir. Uygulama süresi kısa olduğu için, müşterilerin iş günü kaybı az olur. Aşınma ve kopmalarda, tamiratı çok kolaydır. Diğer malzemelere nazaran, kısa sürede ve maliyeti düşük olacak şekilde tamir edilebilmektedir.