0Yorum

Epoksi boya ve bileşiklerinin popüleritesi…

Epoksinin kaplama ve döşeme alanında kullanılması

Epoksi kaplama, döşeme uygulamalarında kullanıldığında uzun ömürlü ve dayanıklı döşeme çözeltisinin bir sonucu olacaktır.

Ayrıca, beton zeminler üzerinde, epoksi kaplamalar uçak hangarları, garajlar, showroomlar, hastaneler, depolar, sanayi tesisleri, perakende ve ticari mağazalar, üretim tesisleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılır.

Ayrıca ışıltılı ve parlak zeminler için, epoksi kaplamaları ve zemin boya alternatiflerinin çok çeşitliliğinden dolayı tercih edilebilir kılmaktadır.

Zeminlerde epoksi kaplama kullandığınızda mevcut dekoratif seçeneklerden bazıları renkli agrega doğal taş döşeme, talaş döşeme ve terrazzo döşeme vardır.

Kimyasal olarak dayanıklı ve kolay temizlenebilir döşeme çözümü sağladığından, epoksi zemin kaplamasını doğrudan yeni veya eski beton zeminler üzerine uygulayabilirsiniz.

  Çağrı Zemin Epoksi ve PVC Zemin Kaplama Sistemleri sayesinde eviniz, işyeriniz, marketiniz veya havuz etrafıyla birlikte taban uygulamaları için yapılan profesyonel epoksi zemin döşemelerinin, PVC, Epoksi Doğal taş döşeme ve Poliüretan zemin kaplama hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çağrı Zemin Epoksi ve PVC Zemin Kaplama Sistemleri, ister çocuklarınızın oyun odasını, ister iş yerinizi, ofisiniz, ister garaj zeminini kaplamak isteyip istemediğinize bakılmaksızın size uygun kaplama hizmetini ayağınıza getirir.