Pvc Zemin Kaplama

 

Çağrı Zemin firması olarak 2010 yılından bu yana İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız ile deneyimli kadromuz ile 11 yıldır işimize olan bağlılığımız devam etmektedir.

 

Çağrı Zemin Sistemleri olarak, her konuda uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Değişen ve hızla gelişen dünyamızda zemin kaplama konusunda tecrübeli ve yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Bütçenize uygun olarak pvc zemin kaplama fiyatları konusunda da oldukça makul bir politikaya sahibiz.

 

Ayrıca hizmetlerimiz yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayıp, daha birçok ilimizde de Çağrı Zemin sistemleri olarak faaliyet göstermektedir. Bu açıdan ulaşılabilir bir misyona sahibiz.

 

PVC ZEMİN KAPLAMA NEDİR? NEDEN YAPILMALIDIR?

 

Spor salonlarında, park alanlarında, evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olarak zemin döşemeleri dekorasyon olarak oldukça revaçtadır. Çeşitli renk kartelaları ve malzeme yapılarıyla olmazsa olmaz bir unsurdur.

 

Her gün, her dakika yoğun olarak kullanılan zeminler olumsuz dış etkilere maruz kalmaktadır. Bu zararlı durumlar kimi zaman asit, kimi zaman su, kimi zaman ise insan trafiği sebebiyle aşınma durumu olabilir. Bu nedenle zemin kaplama uygulaması uygun bir çözüm olacaktır.

 

Çağrı Zemin sistemleri olarak dayanıklı, su geçirmez ve uzun ömürlü pvc zemin kaplama fiyatları ve çeşitlerimizi öğrenmek için iletişe geçebilirsiniz. Isı kaybını ortadan kaldıran uygulamalarımız, oluşacak gürültüleri de en aza indirgeyecektir.

Bazı modellerimizde kullandığımız çok katmanlı yapı, evlerinizin ya da ofislerinizin daha sıcak olmasını ve daha sessiz bir ortama dönüşmesini sağlayacaktır.

 

PVC ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

 

Pvc zemin kaplama çeşitlerinden bazıları iç mekanlar için daha uygudur. Diğer pvc zemin kaplama çeşitleri ise dış mekanlarda daha efektif olarak kullanılmaktadır. Çağrı Zemin sistemleri olarak pvc zemin kaplama fiyatları uygulanacak zemine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Uyguladığımız çeşitler şu şekildedir;

 

PVC (Vinil)

 

Epoksi

 

Pandomo

 

Poliüretan

 

Akrilik

 

Agrega

 

EPDM Tartan Zemin Kaplama

 

Bu çeşitlerden en çok tercih edilen zemin kaplama çeşitleri PVC(Vinil) Zemin Kaplama ve Epoksi Zemin Kaplamadır.

 

PVC zemin kaplama çeşidini, Epoksi kaplamadan ayıran en büyük özellerden biri; Pvc(vinil) kaplamanın klorür içermesidir. Epoksi kaplama ise reçine yapılı parlak cam görünümüne sahiptir. Her iki kaplama çeşidi de su geçirmez özelliklere sahiptir.