Pvc Zemin Kaplama İşlemleri

 

Güncel hayatımızda PVC çok sık kullanılan yapı malzemeleri arasındadır. PVC birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu alanlar arasında en sık görülen kullanım pvc zemin kaplama kullanımıdır. Bu kullanım tarzı son derece kolay monte edilen ve bu anlamda büyük kolaylık sağlayan bir malzemedir. Çok uzun süren bir tadilat işlemi gerektirmez.

 

PVC Zemin Kaplama İşlemleri

 

Yapı malzeme ürünleri arasında en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan pvc zemin kaplama kullanım olarak oldukça kolay ve farklı tasarımlarda olmaktadır. Yapılacak olan işlemde ürün rulo şeklinde ise işlem yapılmadan önce zemininin düz ve pürüzsüz olmasına özen gösterilmelidir. Bu işlemler yapıldıktan sonra başka herhangi bir malzemeye (harç veya sıva) ihtiyaç duymadan ürün yapıştırıcı ile köşe kısımlardan başlanarak yapıştırabilirsiniz.

 

Yapıştırma işleminin sonunda zeminin PVC ile uygun bir şekilde yapıştırılması oldukça önemlidir. Tam tutunma sağlandığından emin olmalısınız. Bazı durumlarda işlem sonrasında şişme yapan yerleri mutlaka yavaş bir şekilde el ile veya sert bir malzeme ile köşe kısımlara doğru ilerleyerek düzeltebilirsiniz. Başka bir pvc zemin kaplama şekli de parça şeklinde satılan pvc şeklindedir. Bu şekilde üretilen PVC’lerin zemine yapıştırılma tekniği puzzle mantığı ile yapılmaktadır.

 

PVC Zemin Kaplama Teknikleri Ve Özellikleri

 

Firma olarak yılların deneyimi ve ustalığı ile yaptığımız pvc zemin kaplama işlemlerini daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapılmaktadır. Sonuca baktığımız zaman firmanın en doğru şekilde yaptığı tadilat işlemleri müşterileri daima memnun etmektedir. Yapılan işlemler hem dekoratif hem de tasarım olarak oldukça şık ve gösterişli görünmektedir.

 

Firmamız pvc zemin kaplama işleminde kendini ispatlamış ve bu hizmetleri sağlarken daima işçiliğini ön plana çıkarmış bir firmadır. Uzman ve deneyimli ustaları ile hem işlem öncesi hem de işlem sonrası daima yaptı işin arkasında duran bir firmadır. Ortaya çıkan işçilik son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Hizmet sunarken hem pratik hem de uygun yöntemleri tercih etmekteyiz.

 

Ürün çeşitliliği de oldukça fazla olan firmamızda hem doğal zemin kaplamalar hem de lüks kaplamalar mevcuttur. Tadilat yaptığımız zaman hem çok uzun süren bir işlem olmaz; hem de ev ortamınızı etkilemeyiz. Tüm detaylara istanbulpvczemin.com adresimizden ulaşabilirsiniz.